Hjem Maraton Løp Resultater 1/2 Maraton

Resultater 1/2 Maraton

 

Klasse Plass Tid Navn                                                       Klubb                                                  

HERRER

30-34 1 1.07.51 Øystein Sylta                                         SK Vidar                                             
18-34 2 1.08.04 Tomas Berket                                      Larvik Turn                                         
35-39 3 1.12.19 Øystein Mørk                                         Bøler IF Friidrett                                 
18-34 4 1.14.49 Knut Harald Semb                                   Gjerpen Friidrett                               
18-34 5 1.18.25 Gjermund Sørstad            Med Barnevogn Sturla                                                
18-34 6 1.19.11 Kristian Torgersen Krødsherad IL                                   
35-39 7 1.21.37 Geir Holmgren Storebrand                                       
40-44 8 1.22.46 Geir Inge Selte Hytteplan Sport                                 
9 1.23.37 Dag Arnar Bern Liungen IF                                         
30-34 10 1.23.56 Eivind Svennar
40-44 11 1.24.17 Amund Mowinckel
35-39 12 1.26.40 Kjetil Gren Åskollen Sykkelklubb                         
18-34 13 1.27.13 Kim Johansen  Oslo                                                  
40-44 14 1.27.19 Bergsvein Byrkjeland Koll                                                      
15 1.27.22 Erik Albjerk Kaggestad
16 1.29.52 Ole Andreas Schøyen Tønsberg Triathlonklubb                    
45-49 17 1.30.04 Jard Bringedal Koll                                                     
18-34 18 1.31.51 Fredrik Borger Askim IF                                            
40-44 19 1.32.11 Hans Magne Holst Tønsberg                                           
40-44 20 1.33.13 Bjørn Erik Bergstien Næss PAH Sport                                          
35-39 21 1.34.28 Kåre Holter Solhjell
35-39 22 1.34.29 Svein Erik Larsen SEB                                                    
35-39 23 1.34.58 Bjørn Harald Garfjell Lier IL                                                  
35-39 24 1.35.03 Roar Husby NKGS BL                                             
35-39 25 1.35.51 Per Ivar Hoelsengen Hvam IL                                              
35-39 26 1.36.23 Tommy Larsen
40-44 27 1.36.55 Lars Baklid Konnerud IL
35-39 28 1.37.45 Jacob Jacobsen SK Rye
35-39 29 1.37.46 Per-Vidar Andersen Kauto
18-34 30 1.32.32 Geir Bottolfs Krødsherad IL
40-44 31 1.38.34 Per Morten Rennan DNB Nor
45-49 32 1.39.25 Erik Saugerud Konnerud IL
45-49 33 1.40.01 Ole Kristian Brastad Bøler IF
45-49 34 1.41.06 Knut Viggo Andersen Fredrikstad IF
45-49 35 1.41.27 Johnny Grymyr Bøler IF
40-44 36 1.42.30 Sten Rune Roland Oslo
40-44 37 1.43.03 Steinar Haugen Bødalen IF
18-34 38 1.43.08 Per Tore Røine Drammen
30-34 39 1.43.46 Kyrre Stub
18-34 40 1.45.59 Kristian Håkonsen
45-49 41 1.46.10 Lars Helge Fjelstad Ulefoss
65-69 42 1.46.16 Sverre Mostue Tønsberg Triathlonklubb
18-34 43 1.46.24 Christian M.Rise Bil Finseth A/S
45-49 44 1.46.30 Kai Nergård USF
18-34 45 1.46.47 Simen Haugerup Kjellsen NRF
46 1.47.31 Yngve Sporlid Breivne Oslo
40-44 47 1.47.47 Tomas Pinås VP Global Sales
40-44 48 1.47.55 Morten Lileng Capgemini
35-39 49 1.50.43 Hein Haraldsen
18-34 50 1.50.48 Terje Herting Jevnaker BTK
35-39 51 1.51.26 Jarle Hermansen
40-44 52 1.51.43 Stein Petter Dye
55-59 53 1.52.34 Nils Erik Jacobsen
50-54 54 1.54.00 Jan Olav Haukemyr Tønsberg Sykkelklubb
50-54 55 1.56.13 Finn Rivelsrud
40-44 56 1.56.48 Tage Festersen Klubb 100 Maraton
50-54 57 2.01.11 John Kjell Hoset EDB Ergo
40-44 58 2.07.35 Steinar Kjernli
45-49 59 2.09.50 Dan Asle Johansen
65-69 60 2.10.41 Gunnleik Høyseth Blefjell IL
40-44 61 2.12.00 Per Morten Krogh Heia Skole
40-44 62 2.13.38 Tom Dyrberg
18-34 63 2.23.29 Erling N.Uttingsrud Team Kraft
55-59 64 2.44.01 Jon arne Ulvøen
Klasse Plass Tid DAMER Klubb
18-34 1 1.18.48 Kjersti Karoline Danielsen SK Vidar
40-44 2 1.31.11 Elisabeth Wigaard Raumyrveien Springers
40-44 3 1.31.50 Lena Reit Kripos IL
35-39 4 1.33.26 Tonje Brande SPK Rye
45-49 5 1.35.03 Marianne Følling Trening camp
35-39 6 1.38.34 Rita Steinsvik Trimhus Horten
18-34 7 1.38.39 Solveig Faleide Guldberg
45-49 8 1.38.40 Åse Kvisgaard Hytteplan Sport
55-59 9 1.41.42 Wenche Sund Hennese Nortura
18-34 10 1.42.13 Monica Røsler Østmarka Triathlon
45-49 11 1.47.48 Marit Bjerknes Romerike Ultraløperklubb
30-34 12 1.49.53 Lise Hellerud Heia Skole
45-49 13 1.53.07 Anne Dean Trenings Camp
40-44 14 1.53.37 Karen Thernka
18-34 15 1.53.55 Lene norman
18-34 16 1.54.00 Cecilia Nilsen
18-34 17 1.57.54 Jeanett Noraugshol Haugen Trebuchet
35-39 18 1.57.54 Hanne A.Grunnan
40-44 19 2.01.51 Annja Birgitte Kroborg
50-54 20 2.14.28 Unni Bente Noragshol Haugen
70-74 21 3.05.00 Eva Lundby Sandefjord